Apie mus

Apie mus

 

MPM įmonė projektuoja ir gamina medienos apdirbimo įrangą (linijas) Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos, Australijos ir Okeanijos bei Europos Sąjungos šalių rinkoms, o taip pat užsiima medienos apdirbimo technologijų modernizacija ir mechanizacija kitoms bendrovėms. 

MPM įmonės pagrindinės veiklos šakos: 

  • automatizuotų medienos apdirbimo linijų projektavimas
  • automatizuotų linijų gamyba, modernizacija ir mechanizacija
  • konsultavimo paslaugos
  • senų technologinių linijų rekonstrukcija
  • prekyba naudota įranga
  • prekyba atsarginėmis dalimis ir įrankiais
  • tiekiame programavimo paslaugas

 

MPM buvo įkurta 1999 metais. Nuo 2008 metų MPM specialistai pradėjo siūlyti rinkai elektros energijos taupymo sistemas (EETS). Nuo 2010 metų tapo atstovais „nano“ technologijų pagrindu pagamintais ir sąnaudas mažinančiais tepalų priedais PETRON PLUS, padedančiais sumažinti kuro sąnaudas auto transporte ir pradėjo poliarizuotų šaldymo / kondicionavimo alyvų priedų „ArtiKool“ prekyba. 

MPM pasiekė gerų rezultatų, skirdama ypatingą dėmesį kokybei, kompetencijai ir koncentruotu dėmesiu kiekvienam klientui.

MPM tai specialistų grupė, siekianti kompleksiškai spręsti technologines medienos apdirbimo problemas, kurti naujas ir rekonstruoti esamas apdirbimo technologijas. Projektuojame ir gaminame rąstų rūšiavimo linijas, automatines lentų rūšiavimo, paketavimo / perpaketavimo linijas, obliavimo linijas ir kitokio pobūdžio apdirbimo linijas.

Padedame sukurti ir kompleksiškai vystyti lentpjūves ir klijuoto skydo (tašo) gamybą.

Tiekiame pjovimo įrankius ir atsargines dalis, apmokome ir konsultuojame įmonių personalą. MPM kompanija siūlo įvairių gamybinių linijų platų asortimentą kartu su konsultavimo paslaugomis, o taip pat - elektros energijos taupymo sistemas bei šaldymo / kondicionavimo tepalinius priedus.


 

Misija

Aptarnaujame mūsų klientus, plėtodami ir taikydami pažangiausias automatizuotas medžio apdirbimo technologijas. Įgyvendiname visus technologinius gamybos procesus, pradedant rąstų rūšiavimu,rąstų supjovimu, atliekų perdirbimu, lentų išrūšiavimu ir jų supaketavimu, lentų pakavimu ir baigiant paruoštų paketų išvežimu sekančiam jų apdorojimui.  

Vizija

Mes siekiame tapti autoritetingais automatizuotų medienos apdorojimo technologinių sprendimų tiekėjais. 

Tikslai

Sukurti pridėtinę vertę mūsų klientams, atliekant medienos apdirbimo gamybos optimizavimo paslaugas. Bendradarbiauti su mūsų nuolatiniais partneriais, pasiūlydami mūsų kompetentingų specialistų profesionalius technologinius sprendimus.

 

. Internetinės svetainės turinio autorių teisės priklauso šios svetainės savininkui.